  • ALLEN BRADLEY PL701UP-20 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS
    Allen Bradley
    MSRP:
    (You save )
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    PL701UP-20 NS
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: ALLEN BRADLEY
    Catalog No.: PL701UP-20
    Product Name: ALLEN BRADLEY PL701UP-20 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS
    Amps 20
    Volts 277
    Poles 1
    ×
    Allen Bradley
    ×
    Recommended
    • Quick view Details
      sku: PL701UP-20 U
      ALLEN BRADLEY PL701UP-20 N 20A 277V 1P USED
      Add to Cart
    • ALLEN BRADLEY PL703UP-20 NS 20A 480V 3P NEW SURPLUS ALLEN BRADLEY PL703UP-20 NS 20A 480V 3P NEW SURPLUS
      Quick view Details
      sku: PL703UP-20 NS
      ALLEN BRADLEY PL703UP-20 NS 20A 480V 3P NEW SURPLUS
      MSRP:
      Add to Cart
      Cutler Hammer
      sku: GHQ1020 NS
      CUTLER HAMMER GHQ1020 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS SURPLUS SURPLUS
      Cutler Hammer
      sku: GHQ1020 N
      CUTLER HAMMER GHQ1020 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS
    • SQUARE D EJB14020 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS SQUARE D EJB14020 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS
      Square D
      sku: EJB14020 NS
      SQUARE D EJB14020 NS 20A 277V 1P NEW SURPLUS
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway