  • BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC NEW
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FNQ-R-1-6/10 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.06 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: FNQ-R-1-6/10
    Product Name: BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC NEW
    Amps 1 6/10
    Volts 600
    AIC Rating 200
    Class CC
    ×
    Bussmann
    ×
    Recommended
    • BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC USED BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC USED
      Quick view Details
      sku: FNQ-R-1-6/10 U
      BUSSMANN FNQ-R-1-6/10 1 6/10A 600V Class CC USED
      Add to Cart
    • BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC NEWS BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC NEWS
      Quick view Details
      sku: FNQ-R-10 N
      BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC NEWS
      Add to Cart
    • BUSSMANN FNQ-6/10 6/10A 500V Class CC NEW BUSSMANN FNQ-6/10 6/10A 500V Class CC NEW
      sku: FNQ-6/10 N
      BUSSMANN FNQ-6/10 6/10A 500V Class CC NEW
    • BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC NEW SURPLUS BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC NEW SURPLUS
      sku: FNQ-R-1-3/10 NS
      BUSSMANN FNQ-R-1-3/10 1 3/10A 600V Class CC NEW SURPLUS
    • BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC USEDS BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC USEDS
      sku: FNQ-R-10 U
      BUSSMANN FNQ-R-10 10A 600V Class CC USEDS
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway