  • BUSSMANN LPJ-110SP 110A 600V Class J NEW
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LPJ-110SP N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: LPJ-110SP
    Product Name: BUSSMANN LPJ-110SP 110A 600V Class J NEW
    Amps 110
    Volts 600
    AIC Rating 200
    Class J
    ×
    Bussmann
    ×
    Recommended
    • BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L NEW BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L NEW
      Quick view Details
      sku: LPS-RK-110SP N
      BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L NEW
      Add to Cart
    • BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L USED BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L USED
      Quick view Details
      sku: LPS-RK-110SP U
      BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L USED
      Add to Cart
    • BUSSMANN LPJ-2SP 2A 600V Class J NEW BUSSMANN LPJ-2SP 2A 600V Class J NEW
      sku: LPJ-2SP N
      BUSSMANN LPJ-2SP 2A 600V Class J NEW
    • BUSSMANN LPJ-100SP 100A 600V Class J NEW BUSSMANN LPJ-100SP 100A 600V Class J NEW
      sku: LPJ-100SP N
      BUSSMANN LPJ-100SP 100A 600V Class J NEW
    • BUSSMANN LPJ-3SP 3A 600V Class J NEW BUSSMANN LPJ-3SP 3A 600V Class J NEW
      sku: LPJ-3SP N
      BUSSMANN LPJ-3SP 3A 600V Class J NEW
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway