  • BUSSMANN LPN-RK-45SP 45A 250V Class RK1 NEW
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LPN-RK-45SP N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.13 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: LPN-RK-45SP
    Product Name: BUSSMANN LPN-RK-45SP 45A 250V Class RK1 NEW
    Amps 45
    Volts 250
    AIC Rating 200
    Class RK1
    ×
    Bussmann
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway