  • CUTLER HAMMER FL360015 15A 600V 3P 25K NEW
    Cutler Hammer
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FL360015 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    7.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: CUTLER HAMMER
    Catalog No.: FL360015
    Product Name: CUTLER HAMMER FL360015 15A 600V 3P 25K NEW
    Model FL
    Poles 3
    Amps 15
    Volts 600
    AIC 25
    ×
    Cutler Hammer
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway