  • SIEMENS HED42B035 U 35A 480V 2P NEW
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    HED42B035 NN
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    2.80 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: HED42B035
    Product Name: SIEMENS HED42B035 U 35A 480V 2P NEW
    Amps 35
    Volts 480
    Poles 2
    ×
    Siemens
    ×
    Recommended
    • SIEMENS LGB2B035B NN 35A 480V 2P NEW SIEMENS LGB2B035B NN 35A 480V 2P NEW
      Quick view Details
      sku: LGB2B035B NN
      SIEMENS LGB2B035B NN 35A 480V 2P NEW
      Add to Cart
    • SIEMENS HGB2B035B N 35A 480V 2P NEW SIEMENS HGB2B035B N 35A 480V 2P NEW
      Quick view Details
      sku: HGB2B035B N
      SIEMENS HGB2B035B N 35A 480V 2P NEW
      Add to Cart
    • SIEMENS ED42B035 NN 35A 480V 2P NEW SIEMENS ED42B035 NN 35A 480V 2P NEW
      sku: ED42B035 NN
      SIEMENS ED42B035 NN 35A 480V 2P NEW
    • SIEMENS NEB2B035B NN 35A 480V 2P NEW SIEMENS NEB2B035B NN 35A 480V 2P NEW
      sku: NEB2B035B NN
      SIEMENS NEB2B035B NN 35A 480V 2P NEW
    • GE TED124035 U 35A 480V 2P NEW GE TED124035 U 35A 480V 2P NEW
      Ge
      sku: TED124035 N
      GE TED124035 U 35A 480V 2P NEW
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway