  • BREAKER BROKER BB30C3P-F N 30A 480V 3P Coil24V NEW
    Breaker Broker
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    BB30C3P-F N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.13 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BREAKER BROKER
    Catalog No.: BB30C3P-F
    Product Name: BREAKER BROKER BB30C3P-F N 30A 480V 3P Coil24V NEW
    Amps 30
    Volts 480
    Poles 3P
    Coil 24
    Electrically Held Yes
    ×
    Breaker Broker