  • BREAKER BROKER BB40C2P-2 N 40A 480V 2P Coil240V NEW
    Breaker Broker
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    BB40C2P-2 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.06 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BREAKER BROKER
    Catalog No.: BB40C2P-2
    Product Name: BREAKER BROKER BB40C2P-2 N 40A 480V 2P Coil240V NEW
    Amps 40
    Volts 480
    Poles 2P
    Coil 240
    Electrically Held Yes
    ×
    Breaker Broker