  • BREAKER BROKER BB50C3P-4 N 50A 480V 3P Coil480 VACV NEW
    Breaker Broker
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    BB50C3P-4 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.13 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BREAKER BROKER
    Catalog No.: BB50C3P-4
    Product Name: BREAKER BROKER BB50C3P-4 N 50A 480V 3P Coil480 VACV NEW
    Amps 50
    Volts 480
    Poles 3P
    Coil 480 VAC
    Electrically Held Yes
    ×
    Breaker Broker