  • BREAKER BROKER BB60C3P-2 N 60A 480V 3P Coil240V NEW
    Breaker Broker
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    BB60C3P-2 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.13 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BREAKER BROKER
    Catalog No.: BB60C3P-2
    Product Name: BREAKER BROKER BB60C3P-2 N 60A 480V 3P Coil240V NEW
    Amps 60
    Volts 480
    Poles 3P
    Coil 240
    Electrically Held Yes
    ×
    Breaker Broker