  • BUSS R60030-3PR U 30A 600V USED
    Buss
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    R60030-3PR U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.55 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSS
    Catalog No.: R60030-3PR
    Product Name: BUSS R60030-3PR U 30A 600V USED
    Amps 30
    Volts 600
    ×
    Buss
    ×
    Recommended
    • BUSS R60030-3CR U 30A 600V USED BUSS R60030-3CR U 30A 600V USED
      Quick view Details
      sku: R60030-3CR U
      BUSS R60030-3CR U 30A 600V USED
      Add to Cart
    • BUSS 1B0026 U 30A 600V USED BUSS 1B0026 U 30A 600V USED
      Quick view Details
      sku: 1B0026 U
      BUSS 1B0026 U 30A 600V USED
      Add to Cart
    • BUSS BM6033PQ U 30A 600V USED BUSS BM6033PQ U 30A 600V USED
      sku: BM6033PQ U
      BUSS BM6033PQ U 30A 600V USED
    • BUSS 1B0029 U 30A 600V USED BUSS 1B0029 U 30A 600V USED
      sku: 1B0029 U
      BUSS 1B0029 U 30A 600V USED
    • BUSS BC6032P U 30A 600V USED BUSS BC6032P U 30A 600V USED
      sku: BC6032P U
      BUSS BC6032P U 30A 600V USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway