  • BUSSMANN H25030-2S U 30A 250V USED
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    H25030-2S U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.09 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: H25030-2S
    Product Name: BUSSMANN H25030-2S U 30A 250V USED
    Amps 30
    Volts 250
    ** 2 Pole
    ** Class H
    ×
    Bussmann
    ×
    Recommended
    • BUSSMANN H25030-1P U 30A 250V USED BUSSMANN H25030-1P U 30A 250V USED
      Quick view Details
      sku: H25030-1P U
      BUSSMANN H25030-1P U 30A 250V USED
      Add to Cart
    • USO H25030 U 30A 250V USED USO H25030 U 30A 250V USED
      Quick view Details
      Uso
      sku: H25030 U
      USO H25030 U 30A 250V USED
      Add to Cart
    • BUSS H25030-3C U 30A 250V USED BUSS H25030-3C U 30A 250V USED
      Buss
      sku: H25030-3C U
      BUSS H25030-3C U 30A 250V USED
    • BUSSMANN NON-30 U 30A 250V CL K5 USED BUSSMANN NON-30 U 30A 250V CL K5 USED
      sku: NON-30 U
      BUSSMANN NON-30 U 30A 250V CL K5 USED
    • BUSSMANN 1B0017 U 100A 250V USED BUSSMANN 1B0017 U 100A 250V USED
      sku: 1B0017 U
      BUSSMANN 1B0017 U 100A 250V USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway