  • BUSSMANN LPS-RK-125SP 125A 600V Class L NEW
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LPS-RK-125SP N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: LPS-RK-125SP
    Product Name: BUSSMANN LPS-RK-125SP 125A 600V Class L NEW
    Amps 125
    Volts 600
    Class L
    ×
    Bussmann
    ×
    Recommended
    • BUSSMANN LPJ-125SP 125A 600V Class J NEW BUSSMANN LPJ-125SP 125A 600V Class J NEW
      Quick view Details
      sku: LPJ-125SP N
      BUSSMANN LPJ-125SP 125A 600V Class J NEW
      Add to Cart
    • BUSSMANN LPS-RK-8SP 8A 600V Class L NEW BUSSMANN LPS-RK-8SP 8A 600V Class L NEW
      Quick view Details
      sku: LPS-RK-8SP N
      BUSSMANN LPS-RK-8SP 8A 600V Class L NEW