  • BUSSMANN LPS-RK-80SP 80A 600V Class L NEW
    Bussmann
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LPS-RK-80SP N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: BUSSMANN
    Catalog No.: LPS-RK-80SP
    Product Name: BUSSMANN LPS-RK-80SP 80A 600V Class L NEW
    Amps 80
    Volts 600
    AIC Rating 300
    Class L
    ×
    Bussmann
    ×
    Recommended
    • BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L NEW BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L NEW
      Quick view Details
      sku: LPS-RK-110SP N
      BUSSMANN LPS-RK-110SP 110A 600V Class L NEW
      Add to Cart
    • BUSSMANN LPS-RK-45SP 45A 600V Class L NEW BUSSMANN LPS-RK-45SP 45A 600V Class L NEW
      Quick view Details
      sku: LPS-RK-45SP N
      BUSSMANN LPS-RK-45SP 45A 600V Class L NEW
      Add to Cart
    • BUSSMANN LPS-RK-3SP 3A 600V Class L NEW BUSSMANN LPS-RK-3SP 3A 600V Class L NEW
      sku: LPS-RK-3SP N
      BUSSMANN LPS-RK-3SP 3A 600V Class L NEW
    • BUSSMANN LPS-RK-300SP 300A 600V Class L NEW BUSSMANN LPS-RK-300SP 300A 600V Class L NEW
      sku: LPS-RK-300SP N
      BUSSMANN LPS-RK-300SP 300A 600V Class L NEW
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway