  • CHALLENGER A1515240 U 15/15240A 240V 4 USED
    Challenger
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    A1515240 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: CHALLENGER
    Catalog No.: A1515240
    Product Name: CHALLENGER A1515240 U 15/15240A 240V 4 USED
    Amps 15/15240
    Volts 240
    Poles 4
    ×
    Challenger
    ×
    Recommended
    • CHALLENGER A15/15 U 15A 120/240V 2 USED CHALLENGER A15/15 U 15A 120/240V 2 USED
      Quick view Details
      sku: A15/15 U
      CHALLENGER A15/15 U 15A 120/240V 2 USED
      Add to Cart
    • CHALLENGER A215N U 15A 240V 2 USED CHALLENGER A215N U 15A 240V 2 USED
      Quick view Details
      sku: A215N U
      CHALLENGER A215N U 15A 240V 2 USED
      Add to Cart
    • CHALLENGER CED3225 U 225A 240V 3 USED CHALLENGER CED3225 U 225A 240V 3 USED
      sku: CED3225 U
      CHALLENGER CED3225 U 225A 240V 3 USED
    • CHALLENGER CM2200 U 200A 2P 240V USED CHALLENGER CM2200 U 200A 2P 240V USED
      sku: CM2200 U
      CHALLENGER CM2200 U 200A 2P 240V USED
    • CHALLENGER C250 U 50A 240V 2 USED CHALLENGER C250 U 50A 240V 2 USED
      sku: C250 U
      CHALLENGER C250 U 50A 240V 2 USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway