  • GE TFK236T200 N 200A 600V 3P NEW TRIP UNIT
    SKU:
    TFK236T200 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: TFK236T200
    Product Name: GE TFK236T200 N 200A 600V 3P NEW TRIP UNIT
    Amps 200
    • UL, CSA APPROVAL
    • 200 AMPERE CURRENT RATING
    • INSTANTANEOUS ADJUSTMENT
    • VOLTAGE RATING 600 VAC, 250 VDC
    • TFK MODEL
    ×
    Ge
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway