  • CUTLER HAMMER C25DND325T U 25A 600V 3P Coil24 VACV USED
    Cutler Hammer
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    C25DND325T U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: CUTLER HAMMER
    Catalog No.: C25DND325T
    Product Name: CUTLER HAMMER C25DND325T U 25A 600V 3P Coil24 VACV USED
    Amps 25
    Volts 600
    Poles 3
    Coil 24 VAC
    Din-Rail Mt. No
    Electrically Held Yes
    Series D1
    ×
    Cutler Hammer