  • SQUARE D FAL3600311M 3A 600V 3P 10K USED
    SKU:
    FAL3600311M U
    Weight:
    4.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: FAL3600311M
    Product Name: SQUARE D FAL3600311M 3A 600V 3P 10K USED
    Poles 3
    Amps 3
    Volts 600
    AIC Rating 10
    ×
    Square D
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway