  • GE TFK236T225 U 225A 600V 3P USED
    SKU:
    TFK236T225 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: TFK236T225
    Product Name: GE TFK236T225 U 225A 600V 3P USED
    Amps 225
    • UL, CSA APPROVAL
    • 225 AMPERE CURRENT RATING
    • INSTANTANEOUS ADJUSTMENT
    • VOLTAGE RATING 600 VAC, 250 VDC
    • TFK MODEL
    ×
    Ge