  • GE THQB21100STI U 100A 240V 2P USED
    Ge
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    THQB21100STI U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    2.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: THQB21100STI
    Product Name: GE THQB21100STI U 100A 240V 2P USED
    Amps 100
    Volts 240
    Poles 2
    AIC 10
    ×
    Ge
    ×
    Recommended
    • GE THQL21100 U 100A 240V 2P USED GE THQL21100 U 100A 240V 2P USED
      Quick view Details
      sku: THQL21100 U
      GE THQL21100 U 100A 240V 2P USED
      Add to Cart
    • GE THQL22100 U 100A 240V 2P USED GE THQL22100 U 100A 240V 2P USED
      Quick view Details
      sku: THQL22100 U
      GE THQL22100 U 100A 240V 2P USED
      Add to Cart
    • LEVITON LM100 U 100A 240V 2P USED LEVITON LM100 U 100A 240V 2P USED
      Leviton
      sku: LM100 U
      LEVITON LM100 U 100A 240V 2P USED
    • SIEMENS Q2100 U 100A 240V 2P USED SIEMENS Q2100 U 100A 240V 2P USED
      Siemens
      sku: Q2100 U
      SIEMENS Q2100 U 100A 240V 2P USED
    • GE TED124100 U 100A 480V 2P USED GE TED124100 U 100A 480V 2P USED
      sku: TED124100 U
      GE TED124100 U 100A 480V 2P USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway