  • GE TJJ436350 350A 480V 3P 30K USED
    Ge
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    TJJ436350 BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    20.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: GE
    Catalog No.: TJJ436350
    Product Name: GE TJJ436350 350A 480V 3P 30K USED
    Poles 3
    Amps 350
    Volts 480
    AIC Rating 30
    ×
    Ge
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway