  • IDEC KRP11DG24V U 11A 24V 8P 8 USED
    Idec
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    KRP11DG24V U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.14 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: IDEC
    Catalog No.: KRP11DG24V U
    Product Name: IDEC KRP11DG24V U 11A 24V 8P 8 USED
    Amps 11
    Volts 24
    Poles 8
    Pins 8
    ×
    Idec
    ×
    Recommended
    • IDEC SH2B-05 U 10A 300V 8P 8 USED IDEC SH2B-05 U 10A 300V 8P 8 USED
      Quick view Details
      sku: SH2B-05 U
      IDEC SH2B-05 U 10A 300V 8P 8 USED
      Add to Cart
    • OMRON LY224VAC U 10A 24V 8P 8 USED OMRON LY224VAC U 10A 24V 8P 8 USED
      Quick view Details
      Omron
      sku: LY224VAC U
      OMRON LY224VAC U 10A 24V 8P 8 USED
      Add to Cart
    • ASCO 115277 U N/AA 24V 8P 8 USED ASCO 115277 U N/AA 24V 8P 8 USED
      Asco
      sku: 115277 U
      ASCO 115277 U N/AA 24V 8P 8 USED
    • SQUARE D 9050JCK1F5V14 U 10A 24V 8P 8 USED SQUARE D 9050JCK1F5V14 U 10A 24V 8P 8 USED
      Square D
      sku: 9050JCK1F5V14 U
      SQUARE D 9050JCK1F5V14 U 10A 24V 8P 8 USED
    • POTTER & BRUMFIELD KUP11A1524V U 10A 24V 8P 8 USED POTTER & BRUMFIELD KUP11A1524V U 10A 24V 8P 8 USED
      Potter & Brumfield
      sku: KUP11A1524V U
      POTTER & BRUMFIELD KUP11A1524V U 10A 24V 8P 8 USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway