  • KRIPAL UKC10753240 N 85A 480V 3P Coil240 VAC NEW
    Kripal
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    UKC10753240 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: KRIPAL
    Catalog No.: UKC10753240
    Product Name: KRIPAL UKC10753240 N 85A 480V 3P Coil240 VAC NEW
    Amps 85
    Volts 480
    Poles 3
    Coil 240 VAC
    Din-Rail Mt. Yes
    Normally Open 2
    Normally Closed 2
    Electrically Held Yes
    ×
    Kripal