  • KRIPAL UKQ0093208-5/8 N 9A 3P 480V Coil208 VACV NEW
  • KRIPAL UKQ0093208-5/8 N 9A 3P 480V Coil208 VACV NEW KRIPAL UKQ0093208-5/8 N 9A 3P 480V Coil208 VACV NEW
    Kripal
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    UKQ0093208-5/8 N
    Product Description
    Mfr Brand Name: KRIPAL
    Catalog No.: UKQ0093208-5/8
    Product Name: KRIPAL UKQ0093208-5/8 N 9A 3P 480V Coil208 VACV NEW
    Normally Closed 1
    Coil 208 VAC
    Trip Range 5 - 8
    Overload IEC
    Enclosure Open ( No Enclosure)
    HP 3 1/2
    ** Magnetic Motor Starter
    ×
    Kripal