  • LITTELFUSE FLSR-30-ID N 30A 600V CL RK5 USED SURPLUS
    Littelfuse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FLSR-30-ID U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.13 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: LITTELFUSE
    Catalog No.: FLSR-30-ID
    Product Name: LITTELFUSE FLSR-30-ID N 30A 600V CL RK5 USED SURPLUS
    Amps 30
    Volts 600
    AIC Rating 200
    ×
    Littelfuse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway