  • LITTELFUSE LFH600303PID U 30A 600V NEW SURPLUS
    Littelfuse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LFH600303PID NS
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    1.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: LITTELFUSE
    Catalog No.: LFH600303PID
    Product Name: LITTELFUSE LFH600303PID U 30A 600V NEW SURPLUS
    Amps 30
    Volts 600
    ** 3 Pole
    ×
    Littelfuse