  • LITTELFUSE LLSRK-500 500A 600V Class R USED
    Littelfuse
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    LLSRK-500 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    5.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: LITTELFUSE
    Catalog No.: LLSRK-500
    Product Name: LITTELFUSE LLSRK-500 500A 600V Class R USED
    Amps 500
    Volts 600
    AIC Rating 200
    Class R
    ×
    Littelfuse
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway