  • MARATHON 6F30A2SP U 30A 600V USED
    Marathon
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    6F30A2SP U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.47 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: MARATHON
    Catalog No.: 6F30A2SP
    Product Name: MARATHON 6F30A2SP U 30A 600V USED
    Amps 30
    Volts 600
    ** 2 Pole
    ×
    Marathon