  • MARATHON R6T60A3B U 60A 600V USED
    Marathon
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    R6T60A3B U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.67 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: MARATHON
    Catalog No.: R6T60A3B
    Product Name: MARATHON R6T60A3B U 60A 600V USED
    Amps 60
    Volts 600
    ** 3 Pole
    ** Class T
    ×
    Marathon