  • MURRAY MQ220 U 20A 120/240VV USED
    Murray
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    MQ220 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.50 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: MURRAY
    Catalog No.: MQ220
    Product Name: MURRAY MQ220 U 20A 120/240VV USED
    Amps 20
    Volts 120/240V
    Poles 2
    AIC Rating 10K
    Extended Description:
    • 120 - 240 VAC
    • 20 - 20 A
    • INTERRUPT RATING 10000 AMPERE
    • 2 POLE
    • UL
    • MSQ MODEL
    ×
    Murray
    ×
    Recommended
    • MURRAY MP120 U 20A 120V USED MURRAY MP120 U 20A 120V USED
      Quick view Details
      sku: MP120 U
      MURRAY MP120 U 20A 120V USED
      Add to Cart
    • MURRAY MP320 U 20A 240V 3P USED MURRAY MP320 U 20A 240V 3P USED
      Quick view Details
      sku: MP320 U
      MURRAY MP320 U 20A 240V 3P USED
      Add to Cart
    • MURRAY MP-T120 U 20A 120V 1P USED MURRAY MP-T120 U 20A 120V 1P USED
      sku: MP-T120 U
      MURRAY MP-T120 U 20A 120V 1P USED
    • MURRAY MP220 U 20A 2P 140/240V USED MURRAY MP220 U 20A 2P 140/240V USED
      sku: MP220 U
      MURRAY MP220 U 20A 2P 140/240V USED
    • SIEMENS BQ1B020 U 20A 120/240V 1P USED SIEMENS BQ1B020 U 20A 120/240V 1P USED
      Siemens
      sku: BQ1B020 U
      SIEMENS BQ1B020 U 20A 120/240V 1P USED
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway