  • SIEMENS QJ23B150H 150A 240V 3P 42K USED S
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    QJ23B150H U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.58 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: QJ23B150H
    Product Name: SIEMENS QJ23B150H 150A 240V 3P 42K USED S
    Model QJ23B150H
    Poles 3
    Amps 150
    Volts 240
    AIC Rating 42
    Extended Description:
    • 240 VAC
    • 150 AMPERE
    • INTERRUPTING RATING 42000 AMPERE
    • LUG TERMINAL
    • USED ON EQ[R] LOAD CENTER
    ×
    Siemens
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway