  • SIEMENS QJH23B150 U 150A 3P 240V 22K USED
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    QJH23B150 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.59 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: QJH23B150
    Product Name: SIEMENS QJH23B150 U 150A 3P 240V 22K USED
    Amps 150
    Poles 3
    Volts 240
    AIC 22
    Extended Description:
    • 240 VAC
    • 150 AMPERE
    • INTERRUPTING RATING 22000 AMPERE
    • LUG TERMINAL
    • USED ON EQ[R] LOAD CENTER
    ×
    Siemens
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway