  • SHAWMUT A25X100-4 100A 250V Class J USED
    Shawmut
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    A25X100-4 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    0.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SHAWMUT
    Catalog No.: A25X100-4
    Product Name: SHAWMUT A25X100-4 100A 250V Class J USED
    Amps 100
    Volts 250
    AIC 200
    Class J
    Extended Description:
    • 100A SEMICOND FUSE
    ×
    Shawmut
    ×
    Recommended
    • SHAWMUT A4J100 100A 600V Class J USED SHAWMUT A4J100 100A 600V Class J USED
      Quick view Details
      sku: A4J100 U
      SHAWMUT A4J100 100A 600V Class J USED
      Add to Cart
    • SHAWMUT TR100R 100A 250V Class NEW NEW SHAWMUT TR100R 100A 250V Class NEW NEW
      Quick view Details
      sku: TR100R N
      SHAWMUT TR100R 100A 250V Class NEW NEW
      Add to Cart
    • SHAWMUT A25X150-4 150A 250V Class 4 USED SHAWMUT A25X150-4 150A 250V Class 4 USED
      sku: A25X150-4 U
      SHAWMUT A25X150-4 150A 250V Class 4 USED
    • SHAWMUT A4J100 100A 600V Class J NEW SHAWMUT A4J100 100A 600V Class J NEW
      sku: A4J100 N
      SHAWMUT A4J100 100A 600V Class J NEW
    • SHAWMUT AJT100 100A 600V Class J NEW SHAWMUT AJT100 100A 600V Class J NEW
      sku: AJT100 N
      SHAWMUT AJT100 100A 600V Class J NEW
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway