  • SIEMENS HED43B070 N 70A 480V 3P NEW
    SKU:
    HED43B070 N
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: HED43B070
    Product Name: SIEMENS HED43B070 N 70A 480V 3P NEW
    Amps 70
    • 3 POLE
    • 480 VAC
    • 70 AMPERE AT 40 DEG C
    • INTERRUPTING RATING 100 KILOAMPERE AT 240 VAC, 42 KILOAMPERE AT 480 VAC (UL)
    ×
    Siemens
    ×
    Recommended
    • SIEMENS HED43B070 U 70A 480V 3P USED SIEMENS HED43B070 U 70A 480V 3P USED
      Quick view Details
      sku: HED43B070 U
      SIEMENS HED43B070 U 70A 480V 3P USED