  • SIEMENS HED43B090 N 90A 480V 3P NEW
    SKU:
    HED43B090 N
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: HED43B090
    Product Name: SIEMENS HED43B090 N 90A 480V 3P NEW
    Amps 90
    • 3 POLE
    • 480 VAC
    • 90 AMPERE AT 40 DEG C
    • INTERRUPTING RATING 100 KILOAMPERE AT 240 VAC, 42 KILOAMPERE AT 480 VAC (UL)
    ×
    Siemens
    ×
    Recommended
    • SIEMENS HED43B090 U 90A 480V 3P NEW SIEMENS HED43B090 U 90A 480V 3P NEW
      Quick view Details
      sku: HED43B090 NN
      SIEMENS HED43B090 U 90A 480V 3P NEW
      Add to Cart
    • SIEMENS HED43B090 U 90A 480V 3P USED SIEMENS HED43B090 U 90A 480V 3P USED
      Quick view Details
      sku: HED43B090 U
      SIEMENS HED43B090 U 90A 480V 3P USED
      Add to Cart
    • SIEMENS HED43B090L N 90A 480V 3P NEW SIEMENS HED43B090L N 90A 480V 3P NEW
      sku: HED43B090L N
      SIEMENS HED43B090L N 90A 480V 3P NEW
    • SIEMENS CQD390 N 90A 480V 3P NEW SIEMENS CQD390 N 90A 480V 3P NEW
      sku: CQD390 N
      SIEMENS CQD390 N 90A 480V 3P NEW
    • SIEMENS ED43B090 N 90A 480V 3P NEW SIEMENS ED43B090 N 90A 480V 3P NEW
      sku: ED43B090 N
      SIEMENS ED43B090 N 90A 480V 3P NEW
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway