  • SIEMENS HJ3B400-1021 400A 600V 3P 65K USED
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    HJ3B400-1021 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    20.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: HJ3B400-1021
    Product Name: SIEMENS HJ3B400-1021 400A 600V 3P 65K USED
    Poles 3
    Amps 400
    Volts 600
    AIC 65
    ×
    Siemens
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway