  • SIEMENS JD63T400 U 400A 600V 3P USED
    Siemens
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    JD63T400 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    2.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIEMENS
    Catalog No.: JD63T400
    Product Name: SIEMENS JD63T400 U 400A 600V 3P USED
    Amps 400
    Volts 600
    Poles 3
    Extended Description:
    • THERMAL MAGNETIC
    • JD FRAME
    • 3 POLE
    • 400 AMPERE
    • MAGNETIC TRIP ADJUSTMENT
    • SPEEDFAX[T] BRAND
    • JD6 MODEL
    ×
    Siemens
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway