  • SIGMAS NB12-12HR N 12V 10A NEW
    SIGMAS NB12-12HR N 12V 10A NEW
    Sigmas
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    NB12-12HR N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    7.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SIGMAS
    Catalog No.: NB12-12HR
    Product Name: SIGMAS NB12-12HR N 12V 10A NEW
    Input Voltage 12
    Amps 10
    ** 6" x 3.8" x 3.9"
    ×
    SIGMAS NB12-12HR N 12V 10A NEW
    Sigmas
    SIGMAS NB12-12HR N 12V 10A NEW
    ×
    Recommended
    • TELEMECANIQUE LRD14 N 7-10A NEW TELEMECANIQUE LRD14 N 7-10A NEW
      Quick view Details
      Telemecanique
      sku: LRD14 N
      TELEMECANIQUE LRD14 N 7-10A NEW
      Add to Cart
    • FINDER 94.04 N 10A 250V N/AP 14Pins NEW FINDER 94.04 N 10A 250V N/AP 14Pins NEW
      Quick view Details
      Finder
      sku: 94.04 N
      FINDER 94.04 N 10A 250V N/AP 14Pins NEW
      Add to Cart
    • EATON XTCEXFAC22 N 10A 600V 4 NEW EATON XTCEXFAC22 N 10A 600V 4 NEW
      Eaton
      sku: XTCEXFAC22 N
      EATON XTCEXFAC22 N 10A 600V 4 NEW
    • GE TED134010 N 10A 480V 3P NEWS GE TED134010 N 10A 480V 3P NEWS
      Ge
      sku: TED134010 N
      GE TED134010 N 10A 480V 3P NEWS
    • SIEMENS B210 N 10A 240V 2P NEW SIEMENS B210 N 10A 240V 2P NEW
      Siemens
      sku: B210 N
      SIEMENS B210 N 10A 240V 2P NEW
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway