  • SQUARE D JJL36250M75 N 250A 600V 3 NEW
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    JJL36250M75 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    5.26 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: JJL36250M75
    Product Name: SQUARE D JJL36250M75 N 250A 600V 3 NEW
    Amps 250
    Volts 600
    Poles 3
    Extended Description:
    • MAGNETIC TYPE
    • 4.12 INCH W X 5 INCH D X 7.52 INCH H SIZE
    • 600 V MAX. AC VOLTAGE RATING
    • 250 V MAX. DC VOLTAGE RATING