  • SQUARE D FDA32100 100A 240V 3P 25K USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FDA32100 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    5.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: FDA32100
    Product Name: SQUARE D FDA32100 100A 240V 3P 25K USED
    Poles 3
    Amps 100
    Volts 240
    AIC 25
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway