  • SQUARE D FHL26015 BU 15A 600V 2P USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FHL26015 BU
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    3.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: FHL26015
    Product Name: SQUARE D FHL26015 BU 15A 600V 2P USED
    Poles 2
    Amps 15
    Volts 600
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway