  • SQUARE D FHL3610016DC1352 U 100A 600V 3P USED
    SKU:
    FHL3610016DC1352 U
    Weight:
    5.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: FHL3610016DC1352
    Product Name: SQUARE D FHL3610016DC1352 U 100A 600V 3P USED
    Poles 3
    Amps 100
    Volts 600
    ×
    Square D
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway