  • SQUARE D FHP3600311M 3A 600V 3P 25K USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    FHP3600311M U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    4.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: FHP3600311M
    Product Name: SQUARE D FHP3600311M 3A 600V 3P 25K USED
    Poles 3
    Amps 3
    Volts 600
    AIC Rating 25
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway