  • SQUARE D HOM1120PAFI N 20A 120V 1P NEW HOMELINE
  • SQUARE D HOM1120PAFI N 20A 120V 1P NEW HOMELINE SQUARE D HOM1120PAFI N 20A 120V 1P NEW HOMELINE
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    HOM1120PAFI N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    0.50 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: HOM1120PAFI
    Product Name: SQUARE D HOM1120PAFI N 20A 120V 1P NEW HOMELINE
    Amps 20
    Volts 120
    Poles 1
    AIC 10
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway