  • SQUARE D IFL36100 U 100A 600V 3P USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    IFL36100 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    9.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: IFL36100
    Product Name: SQUARE D IFL36100 U 100A 600V 3P USED
    Poles 3
    Amps 100
    Volts 600
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway