  • SQUARE D JJM362250SA U 250A 600V 3 USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    JJM362250SA U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    6.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: JJM362250SA
    Product Name: SQUARE D JJM362250SA U 250A 600V 3 USED
    Amps 250
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway