  • SQUARE D KAL26110 U 110A 600V 3 USED
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    KAL26110 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    5.30 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: KAL26110
    Product Name: SQUARE D KAL26110 U 110A 600V 3 USED
    Amps 110
    Volts 600
    Poles 3
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway