  • SQUARE D KAL361251021 N 125A 600V 3P NEW 120V SHUNT
    SKU:
    KAL361251021 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    7.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: KAL361251021
    Product Name: SQUARE D KAL361251021 N 125A 600V 3P NEW 120V SHUNT
    ×
    Square D
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway