  • SQUARE D KAL361256139 N 125A 600V 3P 42/25/22K NEW 120-240 SHUNT,CNTRL WIRE TERM
    SKU:
    KAL361256139 N
    UPC:
    Condition:
    New
    Weight:
    7.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: KAL361256139
    Product Name: SQUARE D KAL361256139 N 125A 600V 3P 42/25/22K NEW 120-240 SHUNT,CNTRL WIRE TERM
    Volts 600
    AIC 42/25/22
    ×
    Square D
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway