  • SQUARE D KAL361256139 U 125A 600V 3P 42/25/22K USED 120-240 SHUNT,CNTRL WIRE TERM
    Square D
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    KAL361256139 U
    UPC:
    Condition:
    Used
    Weight:
    7.00 LBS
    Product Description
    Mfr Brand Name: SQUARE D
    Catalog No.: KAL361256139
    Product Name: SQUARE D KAL361256139 U 125A 600V 3P 42/25/22K USED 120-240 SHUNT,CNTRL WIRE TERM
    Poles 3
    Amps 125
    Volts 600
    AIC 42/25/22
    ×
    Square D
    ×
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    Breaker Broker
    3101 W. Pioneer Parkway